Soho House Kız Apart
Kız Apart
Bahçelievler Mah. Kolat Sok. No:12 Tepebaşı
yasincil@gmail.com
0531 080 49 94 - 0549 781 54 26

Kariyer Kulübünden organizasyon ekibi için iç eğitim

16.10.2019 

Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü tarafından düzenlenen ''Kariyer Kulübü Organizasyon Ekibi İç Eğitimi'' adlı etkinlik, Kongre Merkezi Salon Anadolu'da gerçekleştirildi. Üniversitedeki her öğrenciyi iş hayatına iyi bir şekilde hazırlamayı amaç edinen kulübün iç eğitim programı, yeni üyelere yönelik olarak hey yıl düzenleniyor.

Eğitimde, Kariyer Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Akgün, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Enver Keskin, Genel Sekreter Fatma İlayda Kılınç, Finans Direktörü Türkan Orhan, İnsan Kaynakları Departmanı Direktörü Elif Kırcali, Kurumsal İlişkiler Departmanı Direktörü Batuhan Yalçınkaya, Eğitim Departmanı Direktörü Hatice Aslan, Halkla İlişkiler Pazarlama Departmanı Direktörü Ece Yaren Ülgen kendi departmanları ve kulüp hakkında yeni üyeleri bilgilendirdiler. 

Yeni dönemde yapılacak projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunulmasının ardından yeni üyelerin departmanları belirlendi. Eğitimde ayrıca üyelerin birbirleriyle etkileşimini güçlendirmek amacıyla çalışma ve genel kültür odaklı iki oyun da oynandı.

 

Gönderen: haber
1565 defa okundu 
 


Eğitim
Anadolu Üniversitesi Doğu Akdeniz 2019 Tatbikatına katılıyor
ESOGܒde Fidanlar Toprakla Buluştu
GELECEĞE BİR NEFES DE ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NDEN
DESTEK EĞİTİM PROGRAMLARI GÜNCELLENDİ
ESTÜ’DE 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

 
Soho House Kız Apart - 0531 080 49 94