Eskişehir Temizlik 0530 746 82 66 - 0542 260 86 02

Adres Hasanpolatkan Cd. Doğancan Sk. / Eskişehir
 • Temizlik Hizmetleri Kategori
 • Eskişehir İl
 • Sorular
  • Hangi Hizmetleri Veriyorsunuz Hizmetlerimizi şöyle sıralamak mümkündür..
   •Ev Villa Temizliği şirketi
   •Site Temizliği şirketi
   •İnşaat Sonrası Temizlik şirketi
   •Plaza Temizlik Şirketi
   •Merdiven Temizliği şirketi
   •Ofis Temizliği şirketi
   •Okul ve Dershane Temizliği şirketi
   •Banka Temizliği şirketi
   •AVM Temizliği şirketi
   •Halı ve Koltuk Temizliği şirketi
   •Fabrika Temizliği şirketi
   •Cami Temizliği şirketi
   •Dış Cephe Temizliği şirketi
   •Koltuk Yıkama şirketi
  • İnşaat Sonrası Temizliği Adımları

   İnşaat sonrası temizliği, planlanmış olan demirbaş dekorasyonundan önce (Kaba temizlik), Dekorasyonla birlikte (Hazırlık temizliği) ve Dekorasyondan sonra (İnce temizlik) olmak üzere üç ayrı safhada ele alınmalıdır. Böylece son aşama bittikten sonra mükemmel bir inşaat sonrası temizliği elde edilmiş olacaktır. Bu safhalara sırasıyla bir göz atalım :

   Kaba temizlik : Dekorasyonu yapılacak olan ev ya da ofisin elektrik tesisatı, su tesisatı, atık su tesisatı, varsa doğalgaz tesisatı ve izolasyon çalışmaları tamamlanmış, ince sıvası yapılmış, kartonpiyerler takılmış, mekanın tabanı döşenecek malzemenin uygulanmasına hazır hale getirilmiştir. Burada alçı, çimento ve sıva artıkları temizlenir, içeride biriken bütün moloz, çöp ve artıklar çuvallara konularak atılır. Toz ve kirler temizlenerek mekan boya yapmaya, mutfak ve oda dolaplarının takılmasına, fayans ve yer döşeme malzemelerinin uygulanmasına, lavabo, klozet, duş, küvet ve muslukların bağlanmasına, kapı ve pencere montajına uygun hale getirilmiş olacaktır.

   Hazırlık temizliği : Mekanın boyası yapılır ve yukarıda sıralanmış olan tüm demirbaşların, varsa ayna ve duvar süslerinin montajı, yer ve duvar döşemeleri dekorasyon planına uygun olarak yapılır. Gerekiyorsa parkelere sistre ve cila yapılır. Montajı yapılan tüm ünitelerin önce vakumla ve su yardımıyla tozları alınır. Pencere ve kapı doğramaları ile varsa dolapların üzerindeki plastik koruyucu bantlar iz bırakmayacak şekilde çıkartılır. Daha sonra ise tüm zeminler, duvar kaplamaları ve demirbaşlar kendi özelliklerine uygun olan temizlik malzemeleri kullanılarak iyice temizlenir ve parlatılır. Mekan halı, mobilya ve dekoratif objelerin yerleştirilmesine hazır hale getirilir.

   İnce temizlik : Halı, mobilya ve dekoratif objeler yerleştirildikten sonra duvar, taban ve dolaplarda oluşmuş ufak tefek çizik ya da hasar varsa, bunlar rötuşlanarak kapatılır. Daha sonra uygun temizlik malzemeleri kullanılarak mobilyaların, halıların ve objelerin temizliği yapılır ve mekan giysi, yiyecek içecek, mutfak malzemesi v.b. nin yerleştirilmesine hazır hale getirilmiş olur.

   Bu tarz bir temizliğin kendimiz tarafından yapılması hem çok iş gücü hem de alınacak malzemeler bakımından zor olması itibariyle işinde ehil kişilerle anlaşmamız hem zaman hem de profesyonel bir hizmet kazandıracaktır.

   Incoming search terms:

   · inşaat temizliği nasıl yapılır

   · inşaat temizliği püf noktaları

   · inşaat sonrası ev temizliği nasıl yapılır

   · inşaat artıkları nasıl temizlenir

   · inşaat sonrası fayans temizliği nasıl yapılır

   · inşaat sonrası fayans temizliği

   · inşaat sonrası temizlik püf noktaları

   · inşaat artığı nasıl temizlenir

   · inşaat temizliği nasıl temizlenir

   · inşaat kalıntıları nasıl temizlenir
  • Ev Temizliği Nasıl Yapılır? Dairelerinizi profesyonel elemanlarımız ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde temizleriz. Dairelerinizin sorunsuz temizlenmesi varolan düzeninize de katkı sağlar. Güvenilir ve tanıdığınız bir firmadan destek almanın güvencesiyle sizlere sürekli hizmet sağlamaktayız.

   ÖZNUR Temizlik Şirketi olarak eşyalı evlerinize haftalık-aylık veya sizin belirlediğiniz sürelerde evin büyüklüğüne ve evde yapılacak temizlik durumuna göre 1 veya 2 bayan temizlik personeli ile yapılan temizlik çeşididir.

   *Elektrikli süpürge ile evin tozunun alınması
   *Cam ve pvclerin ve mermerlerinin temizliği
   *Ferforjelerin silinmesi
   *Kapıların temizliği
   *Koltuk yıkama
   *Aydınlatma anahtarlarının temizliği
   *Çerçeve resim tablo gibi nesnelerin silinmesi
   *Banyo fayanslarının, duşa kabin, küvet, batarya-evye, lavabo vs. temizliği
   *Duvarlarda bulunan lokal lekelerin temizliği
   *Mutfak temizliği ve mutfak dolabı kapaklarının silinmesi
   *Vitrinlerin temizliği
   *Aydınlatma lamba avizelerin temizliği,(büyük ve çoklu kristal avizeler hariç)
   *Buzdolabı temizliği
   *Genel toz alımı
   *Balkon, teras, kiler temizliği
   *Perdelerin temizliği zamana bağlıdır, yıkandıktan sonra personelimiz asılmasına yardımcı olabilir
   *Zeminlerin; sert zemin ve parkelerin isteğe bağlı vileda veya mobla temizliği (diz üstü elle bezle temizlik/silme yapılmamaktadır)

   *Eşyalı evlere keşif yapmadığımız için, evinizin temizlenme durumuna göre bizlerden yeterli personel talep ediniz.
 • Hakkında ESKİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ  0222-240 25 26  0530 746 82 66  EKİŞEHİRDE  TEMİZLİĞİN ADRESİ Öznur Aydın  1 takın koltuk temizliği 85 tl  koltuk yıkama makinası ile ilgili görsel sonucukoltuk yıkama makinası ile ilgili görsel sonucu

  4 katlı apartman merdiven temizliği 35 tl

  MERDİVEN TEMİZLİGİ ile ilgili görsel sonucuMERDİVEN TEMİZLİGİ ile ilgili görsel sonucu

  Ev Temizlik Şirketi, Ofis Temizlik Şirketi , Villa Temizlik Şirketi ,

  Fabrika Temizlik Şirketi , Okul Temizlik Şirketi Vs.temizlikleri yer

  keşfi yapılarak yada metre kare olarak fiyat verilir.  KALİTELİ HİZMET İÇİ BİZİ ARAYIN ESKİŞEHİR’İN TEMİZLİK

  ŞİRKETİ

  Eskişehir Temizlik şirketi Eskişehir temizlik firmaları arasında profesyonel çözümler üreten ev temizliğinden fabrika temizliğine cephe temizliğine kadar çok geniş bir skalada temizlik çözümleri üreten bir firmadır. Ayrıcalıklı hizmet almak isteyen Eskişehirli tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik son teknoloji ekipmanları ve uzman kadrosu ile sektörde kalitesi kanıtlanmış bilinen marka temizlik malzemeleri ile gönül rahatlığı ile hizmet alabileceğiniz bir firma olarak farkını yaptığı her iş ile ve referansları ile ortaya koymaktadır.

  Eskişehir temizlik şirketi ve temizlik hizmetleri anlamında müşterilerimizden hakkımızda bilgi alabilirsiniz.

  Birincil önceliğimi müşteri memnuniyeti olan ve müşteri beklentilerini en üst şekilde karşılamayı temel akaç olarak belirleyen uzman ekibimiz sizlere en son teknoloji ekipmanları ile hizmet sunmaktadır.


  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  İşe Saygı, Dürüstlük ve Sadakat ile harmanlanarak 2010 yılında temeli atılan Eskişehir TEMİZLİK HİZMETLERİ uzun yıllardır şu anki kurumsal kimliğinde profesyonel anlamda 310 bordrolu personelle hizmet verme noktasına ulaşmıştır. Hizmet verdiği 170’ e yakın noktada kamu ve özel sektöre ayna olabilmeyi becerebilmiş nadir oluşumlardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Temizlik, Kaba inşaat ve İç dekorasyon konularında danışmanlık hizmeti verebilecek Bilgi, Beceri ve Alt yapıya sahip Eskişehir guleryuz TEMİZLİK HİZMETLERİ için hizmet sonucu başarının getirdiği tebessüm ile ödüllendirilmiş en mühim idealdir. Siz Değerli Kurumsal veya Bireysel hizmete ihtiyaç duyan DOSTLARIMIZ var oldukça aynı kalitede profesyonel hizmet’i ebedi sunacağımızı taahhüt ederiz.

  İDDİA ETMİYORUZ; İSPAT TERCİHİMİZDİR...

  Eskişehir Temizlik Şirketi

  Eskişehir genelinde ve çevre ilçeler genelinde ekiplerle ev temizliği hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Güleryüz Temizlik olarak ilkemiz hijyen,misyonumuz temiz mekanlar oluşturmak olup eğitimli temizlik personeliyle, kaliteli temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

  Firmamız; Profesyonel Temizlik Hizmetleri Tesis Yönetimi Endüstriyel Temizlik Ürünleri Satışı Bina Temizliği Ev Temizliği Ofis Temizliği İnşaat Sonrası Temizliği Okul ve Dershane Temizliği AVM Temizliği Festival ve Fuar Alanı Temizliği Banka Temizliği Cafe&Restaurant Temizliği İbadethane Temizliği Hizmet Alımı Bordroloma hizmetlerini vermektedir.

  Eskişehir temizlik şirketi. temizlik şirketi fiyatları. temizlik şirketi ESKİŞEHİR . temizlik şirketleri. temizlik şirketi ESKİŞEHİR . ev temizlik şirketleri. temizlik ŞİRKETLERİ ESKİŞEHİR . temizlik şirketleri temizlik iş ilanları ESKİŞHİ TEMİZLİK ESKİŞEHİ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ ESKİŞEHİR TEMİZLİK FİRMALARI Eskişehirde bina temizliği Eskişehirde temizlik şirketleri Eskişehirde temizlik firmaları Eskişehir temizlik firması temizlik firmaları temizlik şirketleri Eskişehir ev temizlik şirketleri Eskişehir

  bordalama hizmeti Dış Cephe Cam … Ev Temizliği inşaat sonrası ev temizliği Eskişehir inşaat sonrası ev temizliği nasıl yapılır Eskişehir TEMİZLİK FİRMALARIEskişehir buharlı ev temizligiEskişehirde temizlik şirketleri Eskişehir ev temizligi Eskişehir ev temizligi fiyatları Eskişehir ev temizligi iş ilanlarıEskişehir ev temizlik şirketleri Eskişehir ev temizlik firmaları Eskişehir inşaat sonrası temizlik Eskişehir inşaat temizligiEskişehirtemizlik Eskişehir temizlik Eskişehir temizlik şirketleri OFİS TEMİZLİGİ Temizlik Temizlik ŞirketiTemizlik Şirketleri Temizlik Şirketleri Eskişehir temizlik şirketi Eskişehir Temizlik Firmalarıtemizlik firmaları EskişehirTemizlik Firması temizlik hizmet alımı Eskişehir Temizlik Hizmetleri temizlik Eskişehir

  Eskişehir TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,Eskişehir TEMİZLİK.Eskişehir temizlik firmaları Eskişehir temizlik iş ilanları Eskişehir temizlik şirketleri iş ilanları Eskişehir temizlik şirketleri fiyatları Eskişehir temizlik elemanı arayanlar Eskişehir temizlik malzemeleri Eskişehir temizlik ürünleri Eskişehir temizlik elemanı ilanları


  arama kriterleri: Eskişehir Ev Temizliği, Eskişehir Ofis-Büro Temizliği, Eskişehir İnşaat Temizliği, Eskişehir İnşaat Sonrası Temizlik, Eskişehir Fabrika Temizliği, Eskişehir Duvar Temizliği, Eskişehir Koltuk Temizliği, Eskişehir Dış Cephe Temizliği, Eskişehir Mağaza-İşyeri Temizliği, Eskişehir Hastane Temizliği, Eskişehir Okul Temizliği, Eskişehir Alışveriş Merkezi Temizliği, Eskişehir Otel Temizliği, Eskişehir Yangın ve Su baskını Sonrası Temizlik


  Ev Temizliği | Ofis Temizliği | AVM Temizliği | Fabrika Temizliği | Dış Cephe Temizliği | Endüstriyel Temizlik | Okul ve Kreş Temizliği | Baca Temizliği | Otel Temizliği | Cami Temizliği | Yurt Apart Temizliği | İnşaat Sonrası Temizlik | Merdiven Temizliği | Su Baskını Sonrası Temizlik | Yangın Sonrası Temizlik | Konferans ve Sinema Temizliği | Villa Temizliği | Haşere Temizliği  Hizmetlerimizi şöyle sıralamak mümkündür..
  •Ev Villa Temizliği şirketi
  •Site Temizliği şirketi
  •İnşaat Sonrası Temizlik şirketi
  •Plaza Temizlik Şirketi
  •Merdiven Temizliği şirketi
  •Ofis Temizliği şirketi
  •Okul ve Dershane Temizliği şirketi
  •Banka Temizliği şirketi
  •AVM Temizliği şirketi
  •Halı ve Koltuk Temizliği şirketi
  •Fabrika Temizliği şirketi
  •Cami Temizliği şirketi
  •Dış Cephe Temizliği şirketi
  •Koltuk Yıkama şirketi

  Arama Kelimeleri:
  temizlik şirketi eskişehir,temizlik şirketleri fiyatları,profesyonel temizlik şirketleri,eskişehirdeki temizlik şirketleri,eskişehir temizlik şirketi,eskişehir temizlik firmaları,eskişehir temizlik,dış cephe temizlik şirketleri,eskişehir banka temizliği,eskişehir dış cephe temizlik,eskişehir temizlik firması,eskişehir temizlik hizmetleri,kurumsal temizlik şirketleri,eskişehir dış cephe temizliği,bina temizlik şirketleri,eskişehirde temizlik şirketleri,eskişehir ev temizliği,temizlik şirketleri eskişehir,temizlik eskişehir,eskişehirde temizlik,eskişehir apartman temizliği,eskişehir merkez temizlik şirketleri,eskisehir temizlik,eskişehirde temizlik firması,eskişehir okul temizlik,eskişehir avm temizlik,eskişehir bina temizlik,eskişehirde profesyonel temizlik,eskişehir bina temizliği,eskişehir avm temizliği,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi,temizlik şirketi
 
NASIL GİDİLİR?